Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada markanızın varlığını kaliteli içerikler ile her gün artan takipçilere dönüştürmeniz için çalışıyoruz.

Sosyal Medya Yönetim Hizmetleri

İnternetin çağımızda genellikle her yerde bulunabilir olması ve internete bağlanabilen cihaz sayısının artırılmasıyla birlikte sosyal medya platformları daha da güçlenmiştir. Ülkemizde bulunan nüfusun yaklaşık olarak yarısı interneti aktif bir şekilde kullanmaktadır. İnternet kullanımı genellikle sosyal medyada paylaşım yapma ve paylaşım yapanları takip etme üzerine kuruludur. Sosyal medya yönetimi bu platformlar aracılığıyla kendisini duyurabilmek isteyen kişilerin hesaplarında yapılan yönetimi ifade etmektedir.

Sosyal medya platformlarında yer alan hesaplar etkili ve dikkatli bir şekilde kullanılırsa hesap sahipleri için gelir getiren platformlar arasında yer alabilir. Burada yer alan hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, kullanırken hangi süreçler üzerinden devam edilirse etkili sonuçlar alınacağı ve bir hesabın nasıl marka haline geleceği sosyal medya yönetimi sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Orbis hakkımızda

OrbisApps olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimi ile ilgili sunduğumuz bazı hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Sosyal medya içerik yönetimi (paylaşım içerikleri hazırlanması)
  • Moderasyon - Takipçi yönetimi (takipçileriniz ile etkileşimin kontrol edilmesi, soruların yanıtlanması, uygunsuz yorumların v.b. kaldırılması)
  • Dijital PR (sosyal medya hesaplarınızın organik kitlesinin yükseltilmesi)


Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizle ilgili teklif almak için hemen tıklayın.